Atatürk Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 20.12.2020, 15:39
Atatürk Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı

Atatürk Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı

Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Atatürk Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Atatürk Üniversitesi 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin www.hastane.atauni.edu.tr sitesi üstünden elde edilecek olan başvuru formunu ve istenilen evraklar ile birlikte şahsen ya da posta yolu ile Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü, Personel ve Özlük Bürosu adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın başvuru kılavuz linki aşağıdadır

https://kamuilan.ailevecalisma.gov.tr/ilanDetay.aspx?ab4aec91-e51c-4378-b9e5-f277153e3db4

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - 6 adet Tıbbi Laboratuvar Teknikeri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)