ASO ile Öğretmenevi Personel Alımlarında Son 1 Gün

Akşam Sanat Okulları ile Öğretmenevi tarafından çıkılan 7 kişilik personel alımı ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için son 1 gün kaldı. Başvuru detayları haberimizde.

Kamu Personeli Alımı 08.08.2019, 09:05 08.08.2019, 11:12
ASO ile Öğretmenevi Personel Alımlarında Son 1 Gün

Ankara kentinde faaliyetlerine ve hizmetlerine devam eden Akşam Sanat Okulu ve Öğretmenevi tarafından eksik görülen kontenjanlar için çıkılan personel alımı başvuru süreci için son günlere yaklaşıldı.

Adayların başvuru yapacakları ilanda yer alan bilgilere göre toplamda 7 kişilik istihdam ilanı yayımlanırken, başvuru yapılacak olan unvanların ise; şoför, mutfak görevlisi ve aşçı yardımcısı olarak ilan edildiği belirtildi.

Başvurular İçin Son 1 Gün

Ankara ASO ve Öğretmenevi bünyesinde görevlendirilmek için çıkılan personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre başvuru yapmayı planlayan adayların ilgili istihdam kadrolarına en geç 9 Ağustos 2019 tarihinde başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

ASO ve Öğretmenevi personel alımı başvurularını tamamlamak isteyen adaylardan aşçı yardımcılığı için; en az ilköğretim okulu mezunu olunması, en az 18 yaş kriterine sahip olunması, Ankara kentinin Kalecik bölgesinde ikamet ediyor olması şartları aranmaktadır.

Mutfak Görevlisi alımı için; MEB onaylı hijyen belgesine sahip olan ve en az ilkokul mezunu olan adayların arasından, Ankara Kalecik’te ikamet eden ve 18 yaş kriterini sağlayan adayların alınacağı ilan edilmektedir.

Şoför alımı için başvuru yapacak olan adayların ise B veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekirken E sınıfı ehliyete sahip olan adayların SRC2 ve SRC4 belgelerine sahip olması gerekmektedir. En az ilkokul mezuniyeti şartı aranan ilanlar için başvurular devam etmektedir.

Başvurular İŞKUR’da

Aracı kurum olan İŞKUR vasıtası ile yayımlanan ilanlara başvuruda bulunmak için adayların İŞKUR resmi internet sitesinden işlemlerini tamamlamaları ve 00005089072, 00005089169 ve 00005089279 numaralı ilanları takip etmeleri gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)