ASELSAN Türkiye’de ve Kıbrıs’ta Personel Alıyor

ASELSAN’ın yayımlamış olduğu ilana göre Türkiye ve Kıbrıs’ta birçok personel alımı yapacağını duyurdu. 6 branşta yapılacak olan ASELSAN personel alımları online olarak yapılmaktadır. Başvuru usulü ve şartları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 02.10.2019, 14:59 02.10.2019, 19:57
ASELSAN Türkiye’de ve Kıbrıs’ta Personel Alıyor

Yayımlanan ASELSAN personel alımları ilanına göre 6 branşta yapılacak olup başvuru usulü ve detayları haberimiz detayında verilmiş olup ilgili adaylar nasıl bir yol izleyecek.

ASELSAN TÜRKİYE PERSONEL ALIMI

Türkiye Aselsan Genel Merkezinde istihdam edilmek üzere; Yazılım geliştirmeni, Yazılım test mühendisi, Basıs sistem yöneticisi ve varlık yazılım analisti unvanlarında personel alımları yapılacağı ilan edilmiştir.

ASELSAN KIBRIS PERSONEL ALIMI

Kıbrıs’ta İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere; İleri Teknolojiler araştırma faaliyetinde çalıştırılacak personel alımı ilanı verilmiştir. Alımlar online olarak yapılacaktır.

ASELSAN BAŞVURU ŞEKLİ NASIL

Yayımlanan Türkiye ve Kıbrıs’ta ASELSAN’da istihdam edilecek personellerin aşağıda verilmiş olan kılavuzları detaylı inceleyerek açık iş pozisyonlarını belirledikten sonra başvuru linkini tıklama ile yapılacak. Bunun yanı sıra ASELSAN Kıbrıs personel alımına ilişkin olarak bir olarak ilan edilmiştir.

ASELSAN açık iş pozisyonları personel alımı için tıklayınız.

ASELSAN personel alımı başvurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)