Aşçı Alımı İş İlanları

Kamu personel alımı yapılabilmesi için kamu iş ilanları bilgileri dahili içerisinde İzmir iş ilanları geneli içinde Grandplaza kurumu kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 devlete aşçı alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 06.07.2021, 11:42
Aşçı Alımı İş İlanları

Aşçı Alımı İş İlanları

İBB İzmir Grandplaza 2 aşçı alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların mesleki yeterlilik belgesine sahip olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ


İBB Grandplaza 2 aşçı alımı ilanı son başvuru tarihi 7.07.2021 olarak açıklanmıştır.

İBB Grandplaza 2 daimi aşçı alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan mail adresine özgeçmiş ile başvuru yapmaları gerekiyor.

cv@grandplaza.com.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ


Grandplaza 2 aşçı alımı ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Grandplaza 2 aşçı alımı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


Grandplaza 2 aşçı alımı istihdamı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Grandplaza 2 aşçı alımı resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


Grandplaza 2 aşçı alımı bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Grandplaza 2 aşçı alımı iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı