ASAT Bay Bayan Daimi 90 Güvenlik Görevlisi Alımı

Kurum dışı ilan ile ASAT Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere bay ve bayan adaylar arasından silahlı silahsız 90 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İlgili adayların başvuru şartları ve detayları haberimizin devamında…

Kamu Personeli Alımı 10.01.2020, 00:01
ASAT Bay Bayan Daimi 90 Güvenlik Görevlisi Alımı

ASAT Genel Müdürlüğü kurum dışı ilan ile bay ve bayan adaylar arasından silahlı silahsız olmak 90 daimi güvenlik görevlisi alımı yapmaktadır. İlgilenen adayların başvuruları şahsen kabul edilmekte olup ilgili adayların yaş aralığı 25 ile 40 yaş aralığında olması gerekmektedir.

Yayınlanan kurum dışı ilan ile Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı il ve ilçelerde istihdam edilmek üzere Antalya İnsan Kaynakları A.Ş tarafından 90 bay ve bayan güvenlik görevlisi alımının yanı sıra 1 kişi sıhhi tesisatçı ve 1 kişi elektrik teknikeri alımı yapılacağı duyurulmuştur.

İlgili adayların öğrenim şartları arasında ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları arasından yapılacağı ilan edilmiştir. Güvenlik görevlisi alımına bay ve bayan adaylar arasından silahlı ve silahsız adaylar arasından alınacak olup güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekmektedir.

Güvenlik görevlisi bayan alımı 34 kişi için aşağıda kurum dışı ilan metni verilmiştir.

Güvenlik görevlisi erkek alımı ve sıhhi tesisatçı ile tekniker 56 kişi ilan metni aşağıda verilmiştir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)