Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Elemanı Alıyor

Artvin Çoruh Üniversitesi ders vermek üzere çok sayıda öğretim elemanı alıyor.

Kamu Personeli Alımı 11.03.2020, 23:52
Artvin Çoruh Üniversitesi Öğretim Elemanı Alıyor

Artvin Çoruh Üniversitesi kamu personeli alıyor.

Alım Yapılan Pozisyonlar

Yayınlanan pozisyonlara ALES ve YDS puan şartını sağlayan, memur olma genel şartlarını taşıyan adaylar başvuru yapabilecektir. Yayınlanan ilan ile aşağıdaki pozisyonlara alım yapılacaktır. 

Aşçılık alanında 2 öğretim görevlisi, acil durum ve afet yönetimi bölümüne ALES sayısaldan 70 puan şartını sağlayan 3 öğretim görevlisi ile iş ve uğraşı terapisi alanında ALES sayısal 70 puan şartını sağlayan 3 öğretim görevlisi alımı yapılacaktır. Tüm pozisyonlara yapılacak alımlar ders vermek üzere seçilecektir. Adaylar şartları detaylı olarak incelemelidir. 

Başvuru Koşulları

Başvurular 11 Mart’ ta başlamıştır ve 25 Mart’a kadar devam edecektir. Ön değerlendirme sonucu 27 Mart’ta açıklanacaktır. Sınav 31 Mart’ta yapılacak ve nihai liste 2 Nisan’da açıklanacaktır. Tüm bu süreçlere ilişkin duyurular üniversite web sitesinden ilan edilecektir. 

Başvurular üniversitenin ilgili birimine şahsen ya da posta ile yapılacaktır. Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü Yazı İşleri Şube Müdürlüğü Seyitler Yerleşkesine yapılacaktır. Başvuru esnasında istenen belgeler de sunulacaktır. Adaylar başvuru formu, özgeçmiş, mezuniyet belgeleri, fotoğraf, ALES ve YDS sonucu başvuru esnasında sunulacaktır. Yukarıdaki pozisyonlardan birine başvuru yapılabilecektir. 

Adaylar süresi içinde ve eksiksiz belge ile başvuru yapmalıdır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. Asil olarak seçilen adayların tüm belgeleri onaylı olarak sunmalıdır. 
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)