Arşiv Görevlisi Alımı

Belediye personel alımı için yayınlanan kamu personel alımı ilanı bilgilerinde İstanbul iş ilanları geneli içinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Arşiv görevlisi Alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 08.07.2021, 21:15 10.07.2021, 09:20
Arşiv Görevlisi Alımı

Arşiv Görevlisi Alımı

İSPER 1 Arşiv görevlisi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların İSPER  Arşiv görevlisi Alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


İSPER 1 adet Arşiv görevlisi Alımı son başvuru tarihi 10.07.2021

İSPER 1 tane Arşiv görevlisi Alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor


https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


İSPER 1 adet Arşiv görevlisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.


İSPER 1 adet Arşiv görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.


İSPER 1 adet Arşiv görevlisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

İSPER 1 adet Arşiv görevlisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Esra Eray 4 ay önce
Memur
Kamu Personeli Alımı