Arpalı Belediye Başkanlığı 3 Unvanda 23 Personel Alımı

İŞKUR kurum dışı iş ilanlarıyla Arpalı Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezunları arasından 3 unvanda 23 personel alımı yapılmaktadır. İlgilenen adayların başvuru şartları ve detayları haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 30.04.2020, 01:11 30.04.2020, 14:48
Arpalı Belediye Başkanlığı 3 Unvanda 23 Personel Alımı

Yayınlanan ilan kılavuzlarına göre Arpalı Belediye Başkanlığı İŞKUR kurum dışı ilan ile 1 kişi kazıcı yükleyici operatörü, 3 kişi şoför ve 19 kişi ise beden işçisi olarak Belediye bünyesinde istihdam edilecektir.

1 Kazıcı/Yükleyici alımı için aranılan başvuru şartları, deneyim, ehliyet, yaş şartı, başvuru tarihleri ile tüm detaylar için aşağıda verilen ilan kılavuzuna bakarak ilgilenen adaylardan başvuru şartlarına haiz olanlar başvuruda bulunabilir.

3 Şoför alımı için aranılan nitelikler, deneyim, hangi ehliyete sahip olunması, başvuru şartları neler ve başvuru tarihleri tüm detaylar aşağıda ilan metninde fotoğraflı olarak verilmiştir.

19 Beden işçisi alımı için aranılan şartlar ve başvuru tarihi ile tüm detaylar aşağıda resimli olarak ilan metninde yer almaktadır.

Yukarıdaki ilanlara son başvuru tarihi 30 Nisan 2020 olarak verilmiştir. İlgilenen adaylar bu tarihi kaçırmamaları ve başvurularını hemen yapmaları gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)