Arnavutköy Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Kamu personel alımı ilanlarında Arnavutköy belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere memur alınacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 13.12.2021, 00:09 15.12.2021, 10:07
Arnavutköy Belediyesi Kamu Personeli Alımı

Kamu memur alımı ilanları kapsamı içinde yayınlanmış olan bilgilerde Arnavutköy belediyesi başkanlığı kadroları içinde istihdam edilmek üzere büro personeli alımı yapılacaktır.


Arnavutköy belediyesi büro personeli alımı bilgileri


•    Belediye başkanlığı büro görevlisi alımı son başvuru tarihi 14.12.2021 olarak açıklandı.

•    Bütün başvuru işlemleri için vatandaşların kuruma şahsen başvuru yapmaları gerekmekte.

•    Telefon: 0 212 685 05 68

arnavutkoy-belediyesi-personel-alimi


Kamu memur alımı ilanları başvuru şartları


1.    İstanbul memur alımı ilanları dahilinde görev almak isteyenlerin güçlü araştırma yapma becerilerine sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, içerik geliştirmeye açık olmaları ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

2.    Gerekli olan iş başvuruları için kişilerin proje temelli eğitim konularında deneyim sahibi olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yaptığı işte insiyatif alması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

3.    Görev almak isteyen bütün kişilerin etkili iletişim tekniklerine hakim olmaları, Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmaları, müşteri ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

4.    Belediye işçi alımı genelinde çalışmak isteyenlerin kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı