Arnavutköy Belediye Başkanlığı Memur Alımı Yapılacak

Arnavutköy Belediyesi Yayınlanan ilanla enaz lise mezunu 40 kişi Devlet Memuru olarak alım yapacağını duyurdu. Başvurular 7 Aralık 2018 Tarihinde sona erecektir.

Arnavutköy Belediye Başkanlığı Memur Alımı Yapılacak

Arvutköy Belediye Başkanlığı 15 Kişi Kamu Personeli Alımı Zabıta Memuru için adayların: Lise, Meslek Lisesi veya Dengi Okul Mezunu Olması ve KPSSP94 puan türünden 60 puanı olan adaylar başvuru yapabilirler.

10 kişi Zabıta Memuru Alımı için adayların: Önlisans düzeyinde eğitim veren yüksekokulların herhangi bir programından mezunu olmak ve KPSSP93 puan türünden enaz 60 puan almış olmak gerekmektedir.

5 kişi Devlet Memuru Alımı zabıta için : Çevre Koruma ve Kontrol, Harita ve Kadastro, İnşaat Teknolojisi Yapı Denetimi, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Elektronik Teknolojisi Ön lisans programlarının birinden mezunu olmak ve KPSSP93 60 puanı almış olanlar başvuru yapabilecektir.

Arvutköy Belediye Başkanlığı 10 kişi Lisans mezunu adaylar için: Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin herhangi bir programından mezunu olmak, Kamu Yönetimi veya Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Siyaset Bilimi, Yerel Yönetimler Lisans Programlarının birinden mezun olmak ve KPSSP3 türünden 60 puana sahip olmak gerekmektedir.

Başvuru Yapacak olanlar Arnavutköy Belediye Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden ( www.arnavutkoy.bel.tr ) temin edeceği başvuru formu ile diğer istenen belge ve bilgiler ile beraber 3 Aralık 2018 tarihinden başlayarak son başvuru tarihi olan 7 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen başvuru yapmak gerekmekte olup posta veya diğer yollarla yapılan müacatlar kabul edilmeyecektir. Boy ve kilo ölçümleri başvuru sırasında yapılacak olup 2018 yılı KPSS sınavı sonuçları geçerlidir.

Arvutköy Belediye Başkanlığı Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2018, 08:24
YORUM EKLE