Arıtma Tesisine Personel Alımı

Kamu kurumu birimine işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Peraş Denizli büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Arıtma tesisleri işletme operatörü alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.02.2021, 11:03 25.02.2021, 00:25
Arıtma Tesisine Personel Alımı

Arıtma Tesisine Personel Alımı

Kamu kurumu birimine işçi alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan personel alımı ilanlarında Peraş Denizli büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Arıtma tesisleri işletme operatörü alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Peraş Denizli büyükşehir belediyesi ilanı son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin ik@denizliperas.com adresine fotoğraflı bir özgeçmiş göndermeleri gerekiyor.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - arıtma tesisleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - arıtma tesisleri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - arıtma tesisleri ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - arıtma tesisleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - arıtma tesisleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - arıtma tesisleri ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - arıtma tesisleri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - arıtma tesisleri ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - arıtma tesisleri ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. arıtma tesisleri ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. arıtma tesisleri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. arıtma tesisleri ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. arıtma tesisleri ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. arıtma tesisleri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. arıtma tesisleri ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

https://twitter.com/Kamuilanlar

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)