Ardahan Askeri Gazinosu Aşçı Yardımcısı Alımı

Aşçı Yardımcısı Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Ardahan Askeri Gazinosu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Aşçı Yardımcısı alımı yapacaktır.

Kamu Personeli Alımı 14.01.2021, 11:19
Ardahan Askeri Gazinosu Aşçı Yardımcısı Alımı

Ardahan Askeri Gazinosu Aşçı Yardımcısı Alımı

Aşçı Yardımcısı Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Ardahan Askeri Gazinosu kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Aşçı Yardımcısı alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aşçı Yardımcısı Aşçı Yardımcısı alımı son başvuru tarihi 18.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuruların İŞKUR üzerinden yapılması gerekiyor.

İŞKUR sitesine giriş yapın ve aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açarak başvurunuzu yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005841050

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ardahan Askeri Gazinosu ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)