Antrenör, Cankurtaran, A.T.T., Paramedik En Az Lise Mezun Alım

İŞKUR kurum dışı kamu alımı ilanları ile belediye bünyesine antrenör, cankurtaran, acil tıp teknisyeni ve paramedik alınacak. Alınacak personeller nerede çalıştırılacak? Başvuru şartları neler? 

Kamu Personeli Alımı 23.06.2019, 19:17
Antrenör, Cankurtaran, A.T.T., Paramedik En Az Lise Mezun Alım

Mersin Toroslar Belediyesi Personel Limited Şirketi bünyesine antrenör, cankurtaran, acil tıp teknisyeni (Sağlık Teknisyeni alımı) ve paramedik (Sağlık Teknikeri alımı), servis personeli, büro memuru ünvanlı geçici süreli kamu personeli alımı yapılacak. Yapılan İŞKUR kurum dışı kamu alımı ilanı ile yapılan alımın ayrıntıları haberimizde.

Mersin Toroslar Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesine yapılacak 6 kişi antrenör şirket bünyesine geçici pozisyon da alınacak, başvuracak adayların yüzme dalında dört yıllık lisans eğitimi veren okullardan diplomaya sahip olması veya branşı ile ilgili yeterlilik belgesi en az birinci kademe antrenör belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuru için haberimizin sonundaki linkte verilen başvuru adresine 24 Haziran 2019 tarihine kadar özgeçmiş göndermeniz gerekmektedir.

Toroslar Belediyesi Personel Limited Şirketine 4 kişi cankurtaran ünvanlı kamu işçi alımında alınacak adayları geçici statüde çalıştırılacak olup, başvuracak olan kamu alımı adaylarının en az bronz cankurtaran belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvurular 24 Haziran tarihine kadar ilan ayrıntısındaki posta adresine öz geçmiş gönderilerek yapılacaktır.

1 kişi Acil Tıp Teknisyeni (Sağlık Memuru alımı) alımda alınacak personel geçici olarak çalıştırılacak olup Sağlık Meslek lisesi Acil Tıp Teknisyeni bölümü mezunları arasından alınacak. Başvuru 24 Haziran tarihine kadar aşağıdaki ilan linkinde verilen e posta adresine yapılacak.

1 kişi paramedik (Sağlık Teknikeri) alımda alınacak personel geçici olarak çalıştırılacak olup Önlisans paramedik bölümü mezunları arasından alınacak. Başvuru 24 Haziran tarihine kadar aşağıdaki ilan linkinde verilen e posta adresine yapılacak.

4 kişi servis personeli alımda alınacak personel geçici olarak çalıştırılacak olup adayların okul servis araçları ve okul taşıtları rehber personel eğitim kurs sertifikası olması en az lise mezunu olması ve bayan olması gerekmektedir. Başvuru 24 Haziran tarihine kadar aşağıdaki ilan linkinde verilen e posta adresine yapılacak.

1 Büro personeli alımda alınacak personel daimi olarak çalıştırılacak olup adayların 4 yıllık lisans bölümü mezunu olması ve bayan olması gerekmektedir. Başvuru 24 Haziran tarihine kadar aşağıdaki ilan linkinde verilen e posta adresine yapılacak.

Toros Belediyesi kamu işçi alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (8)
Dilara çömlekçi 2 yıl önce
Sağlık lisesi mevzunuyum
Nahide Kılıç 2 yıl önce
Anestezi Teknisyeni mezunuyum
Durankesik 2 yıl önce
Acil tıp teknisyeni
Ayşe Dönmez 2 yıl önce
Paramedik mezunuyum
Aslı Çelik 2 yıl önce
Acil tıp teknisyeni
Elvan TÜRKER 2 yıl önce
SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.
Elvan TÜRKER 2 yıl önce
SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.
Esra 2 yıl önce
Paramedik