Antalya Gündoğmuş Belediyesi Mühendis Alımı

Kamu Kurumuna Mühendis alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış ilanda Antalya Gündoğmuş Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İnşaat Mühendisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 03.12.2020, 12:33 04.12.2020, 00:22
Antalya Gündoğmuş Belediyesi Mühendis Alımı

Antalya Gündoğmuş Belediyesi Mühendis Alımı

Kamu Kurumuna Mühendis alımı için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış ilanda Antalya Gündoğmuş Belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İnşaat Mühendisi alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanı başvuru tarihi 01.12.2020 tarihinde başlayacak ve 07.12.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvurmak isteyen kişilerin aşağıdaki adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 37 Gündoğmuş - ANTALYA

KPSS P3 En az 70 puan şartı bulunmakta.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gündoğmuş Belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)