Antalya Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı

Belediye başkanlığı birimleri için inşaat Mühendisi Alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Antalya Gündoğmuş belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İnşaat Mühendisi Alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 05.12.2020, 16:45
Antalya Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı

Antalya Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendis Alımı

Belediye başkanlığı birimleri için inşaat Mühendis Alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Antalya Gündoğmuş belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet İnşaat Mühendis Alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanı 01.12.2020 tarihinde başlayacak 07.12.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuracak olan adayların aşağıdaki adrese şahsen veya iadeli posta yolu ile başvurmaları gerekiyor.

Fatih Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 37 Gündoğmuş - ANTALYA

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Gündoğmuş belediyesi İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)