Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 2 Personel Alımı

Devlet Personel Başkanlığında yayınlanan ilana göre sözleşmeli 2 sanatsal yardımcı eleman alımı yapılacağı duyruldu. Alımlar 19 Ekim 2018 sona erecektir.

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü 2 Personel Alımı

Sanatsal yardımcı eleman aranan şartlar: yüksekokul mezunu olmak, yabancı dili tercihen ingilizce iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra opera, bale ve tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması, iletişim fakültesi mezunu veya fotoğrafçılık eğitimi almış bir yüksekokuldan mezun olmak şartları sahne sanatlarına ve müziğe yönelik bilgisinin olması nitelikleri aranır.

Başvurular, en geç 19 Ekim 2018 Cuma günü mesai saati bitimine kadar ilgili Müdürlüğe; başvuru dilekçesi, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı, diploma örneği,bilgisayar donanımı, yazılımı veya işletimi konularında belgeleri ile şahsen ya da posta yolu ile aşağıdaki adrese yapılabilir. antalya devlet opera ve balesi müdürlüğü, Haşim İşcan kültür merkezi Muratpaşa / Antalya

Sınav 23 Ekim 2018 Salı ve 24 Ekim 2018 çarşamba Saat 14:00 yapılacaktır. 0242 343 30 98 - 99 nolu telefonlardan detaylı bilgi alınabilir. İki ayrı başvuru yapılacak ilanın detaylı başvuru kalvuzuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Her iki ilanında son başvuru tarihi 19 ekim 2018 olarak açıklanmıştır.

Sanatsal yardımcı eleman 1 kişi için tıklayın

Sanatsal yardımcı eleman 1 kişi için tıklayın

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 03:54
YORUM EKLE