Antalya Büyükşehir Belediyesi 38 Kamu Personeli Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilanlar ile 38 Kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvuruların şahsen 24 Ocak 2019 Tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 22.01.2019, 15:40 22.01.2019, 16:19
Antalya Büyükşehir Belediyesi 38 Kamu Personeli Alımı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 4 kişi Elektrik teknisyeni alımı yapılacak olup adayların, en az lise mezunu olması şartı vardır. Başvurular başlamış olup 24 Ocak 2019 Tarihine kadar Antalya Belediyesi insan kaynaklarına şahsen başvuru yapmak gerekiyor.
Antalya Belediyesi 1 kişi Gerontolog alımı yapılacaktır. Adayların diploma ve belge ile şahsen 24 Ocak 2019 Tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Antalya belediyesi 1 kişi Beden işçisi ( su ve kanal işçisi ) alımı yapılacak olup adayların en az lise mezunu olmasuı ve iklimlendirme ve soğutma kalfalık belgesi sahibi olması gerekiyor Başvurular şahsen yapılacaktır.

Belediye personel alımı 1 kişi Elektrik Teknikeri alımında ön başvuru formu doldurulmak suretiyle şahsen yapılacak olup adayların son başvuru tarihine kadar şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

Antalya Belediyesi 4 kiş Güvenlik görevlis kamu personeli alımına sadece bayan adaylar başvuru yapabilecek olup adayların güvenlik kimlik kartı ile şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

20 kişi güvenlik görevlisi alımına sadece erkek adaylar başvuru yapabileceklerdir. Adayların şahsen son başvuru tarihine kadar müracaat etmesi gerekiyor.

Antalya Belediyesi 1 kişi temizlik işçisi alımına sadece erkek adaylar başvuru yaabilecek olup başvuruların 24 Ocak 2019 Tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

1 kişi güvenlik görevlisi alımında erkek adaylar başvuru yapabilecek olup alınacak personel finike ilçesinde istihdam edilecektir.

3 kişi erkek spor eğitmeni olarak alınacak olup adaylardan Besyo mezunu olma şartı vardır. Alınacak personel Manavgat ilçesinde görev yapacaktır.

2 kişi Bayan spor eğitmeni alımında Besyo mezunu olmak gerekmektedir. Manavgat ilçesinde çalışacak olan personel alımına başvurular 24 Ocak 2019 Tarihinde Sona erecektir.

Antalya Belediyesi 1. İlan metni için tıklayınız.

Antalya Belediyesi 2. İlan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (5)
Sabiya yetis 2 yıl önce
Kizim elektirik elektironik muhendisi acaba alim varmi saygilarimla
Elkmuh 2 yıl önce
Yok ablacim olmuyo. Muhendis alimi yokmus, elektrik teknikeri aliyorlar. Mihendisi tekniket yerinenikame ettiremiyor devlet
Beytullah demir 2 yıl önce
Internetten basvur yapamiyormuyuz
Yaşar gürler 2 yıl önce
Şoför alımı varmı
Nadire 2 yıl önce
Merhabalar ticaret meslek lisesi mezunuyum silahlı güvenlik belgesi aldım saygılarımla