Antalya Büyükşehir Belediyesi 119 Daimi İşçi Alımı Yapacak

Gün içinde birçok il yada ilçe belediyeleri çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere daimi işçi alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilanlara bir yenisi de Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. Kamuoyuyla paylaşılan ilanda 119 daimi işçi alımı yapılacak. İlanda yer alan toplam dağılım arasından kontenjanlar da belli oldu. Buna 119 alımdan 5 tanesi ağır vasıta şoförü, 113 tanesi iş makineleri operatörü ve 1 tanesi de kanalizasyon kombine operatörü olarak belirlendi. Alım ilanı yayımlandıktan sonra şartlar da ilan metinlerine eklendi. İşte alım detayları.

Kamu Personeli Alımı 27.09.2019, 20:10
Antalya Büyükşehir Belediyesi 119 Daimi İşçi Alımı Yapacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi ülke ekonomosine katkı sağlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda ilçe belediyelerinde alım duyurusu yayımlanan şehirde bir de büyükşehirden sevindirici haber geldi. Gün içinde bir sevindirici haber de Antalya il sınırları içerisinde bulunan Akdeniz Üniversitesi'nden gelmişti. 

Yayımlanan ilana göre 5 ağır vasıta şoförü, 113 iş makineleri operatörü ve 1 kanalizasyon kombine operatörü olmak üzere toplam 119 daimi kamu işçisi alımı yapılacak. Alımı yapılan ağır vasıta şoförü için aranan şartlar arasında Antalya il sınırları içersinde ikamet ediyor olma ve E sınıfı ehliyete sahip olma şatları vardır.

113 iş makinesi operatörü alımında da şartlar merak ediliyordu. Yayımlanan duyuruda bu kadronun da şartları belli oldu. İlana göre iş makinesi operatörü olmak isteyen vatadandaşlar ustalık ya da kalfalık belgesine sahip olmakla birlikte Antalya il sınırları içersinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Alımı yapılacak kadrolardan bir diğeri ise kanalizasyon kombine operatörüdür. Bu kadronun alım şartlarındaki Antalya il sınırları içersinde ikamet ediyor olma maddesi değişmezken diğer kadro şartlarından farklı olarak G sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir. Alım ilanı duyurusu işe şu şekildedir:

Alım ilanı yayımlandıktan sonra başvuru adresi de kamuoyuyla paylaşıldı. Mülakatın yapılacağı ilanda ön başvuru şahsen yapılacak daha sonra ilan şartlarına uygun görülenler mülakata çağrılacaktır. İlana başvurmak isteyen adaylar Yüksekalan Mah. Adnan Menderes Bulvarı, Büyükşehir Hizmet Binası No:20 Muratpaşa/Antalya açık adresinden müracaat edebileceklerdir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 119 Daimi İşçi Alım ilanı için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)