Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 28 Kamu Personeli Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi 17 Ocak 2019 Tarihinde yayınlamış olduğu ilan ile İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği KPSS şartsız 28 kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular 17 Ocak 2019 Tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 17.01.2019, 08:58 17.01.2019, 16:24
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 28 Kamu Personeli Alımı

Antalya Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları İŞKUR üzerinden yayınlamış olduğu ilan ile Konyaaltı ilçesi rekreasyon alanında çalıştırılmak üzere 14 kamu personeli alımı yapılacak olup alınacak personel park ve bahçeler Beden işçisi olarak istihdam edilecektir. Adayların ön başvuru formunu doldurarak şahsen Antalya Büyükşehir Belediyesi insan kaynaklarına başvuru yapması gerekmektedir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 14 personel alımı Beden işçisi olarak istihdam edilecek personeller; Muratpaşa, Konyaaltı, kepez, aksu, döşemealtı ve serik ilçeleri ana cadde ve bulvarların genel temizliği ile boğaçayı projesinde çalıştırılmak üzere katı atık toplama işinde beden işçisi olarak istihdam edilecektir. Başvuruların şahsen 17 Ocak 2019 tarihinde 17:00’a kadar ön başvuru formu doldurularak büyükşehir belediyesi hizmet binasına yapılacaktır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 28 Kamu personeli alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Kenan taşören 2 yıl önce
Saat suan 18:30 ve bugun basvurunun son gunu. Ilani bize son gun mesai saati disinda gonderiyorsunuz. Bizim buna basvuru yapmamizi nasil bekliyorsunuz cok merak ediyorum. Emeginiz var kabul ediyorum hocam ama daha dikkatli calisirsaniz sevinirim.