Antalya Belediyesi KPSS İstemeden Sekreter Alımı

KPSS'siz memur alımı kapsamında açıklanan iş ilanları kapsamı içinde Antalya Demre belediyesi bünyesine sekreter alımı yapılacaktır. Başvuru şartları nedir?

Kamu Personeli Alımı 06.11.2021, 01:08 09.11.2021, 00:16
Antalya Belediyesi KPSS İstemeden Sekreter Alımı

Belediye personel alımı için açıklanmış iş başvurusu için bütün vatandaşların 18 yaşından gün almış olması, Demre ilçe sınırları içinde yaşıyor olması ve gerekli eğitim düzeyinde olması gerekiyor.


KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Demre belediyesi işçi alımı son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak bildirildi.

Gerekli başvuru işlemleri kurum adresine şahsen yapılacaktır.

Gökyazı mahallesi Cumhuriyet Meydanı No: 1 Demre

Telefon: 0 242 871 51 28


BELEDİYE PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Antalya Belediyesi KPSS İstemeden Sekreter Alımı için açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

KPSS'siz memur alımı kapsamında açıklanan iş ilanları kapsamı içinde yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Antalya Demre belediyesi bünyesine sekreter alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Belediye personel alımı için açıklanmış iş başvurusu için bütün vatandaşların 18 yaşından gün almış olması ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı