Antalya Belediyesi 119 Personel Alımı Başvuruları, Yarın Son Gün

Antalya Belediyesinde görevlendirilmek üzere çeşitli unvanlar ile 119 personel alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 01.09.2019, 07:25 01.09.2019, 16:05
Antalya Belediyesi 119 Personel Alımı Başvuruları, Yarın Son Gün

Belediyeleri kurum içi personel alımı süreçleri tamamlanmaya devam ederken, kurum dışı istihdam süreçleri kapsamında yayımlanan personel alımı ve işçi alımı ilanları da detayları ile birlikte kamuoyunun bilgisine sunulmaya devam ediliyor.

Yayımlanan ilanlardan edinilen bilgilere göre başvuru şartlarını sağlayan her adayın istediği sayıdaki unvana ve istihdam ilanına doğrudan ve şahsen başvuru yapabilme hakkı bulunuyor.

Antalya Belediyesi Personel Alıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı ve işçi alımı yapılacağı bilgisi ilan edildi.

Unvan ve Kontenjanlar

Söz konusu alımlar için 3 farklı unvan ve toplamda 119 personelin istihdam edileceği ilan edilirken, söz konusu alımlarda 1 Kanalizasyon Kombine Operatör, 5 Ağır Vasıta Şoförü ve 113 İş Makinesi Operatörü alınacağı açıklandı.

Başvuru Şartları ve Süreci

Söz konusu alımlar için Antalya Belediyesi personel alımlarına başvuru şartları olarak; Antalya ilinde ikamet etme şartı aranmaktadır. Ayrıca adayların her unvan karşılığında talep edilen mesleki yeterlilik ve tecrübeye sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adaylar istenilen belgeler ile birlikte şahsen ve 2.9.2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Başvurular için son gün yarın!

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)