Ankara Üniversitesi 18 Sözleşmeli Personel Alımı İçin Düzeltme İlanı

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilecek olan 13 personel alımı için düzeltme ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 11.09.2019, 09:30 11.09.2019, 11:37
Ankara Üniversitesi 18 Sözleşmeli Personel Alımı İçin Düzeltme İlanı

Türkiye genelinde hem üniversiteler hem de belediyeler dahilinde gerçekleştirilmeye devam edilen sözleşmeli personel alımı ve kadrolu personel alımı süreçleri dahilinde yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. 

İlgili adaylar yayımlanan ilanları alaka ile takip ederken, her yayımlanan ilan için istihdam merkezleri ve insan kaynakları birimleri tarafından da ilanlar yayında iken düzeltme maddeler eklenebiliyor.

Geçtiğimiz gün içerisinde üniversite tarafından yayımlanan ve Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan 18 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı için bir şartlar altında yeni bir düzeltme ilanı daha yayımlandı.

Söz konusu düzeltme maddelerinde yer alan özel huşular ise; “Bilgisayar Teknolojileri Teknisyeni İçin Aranan Özel Şartlar” başlıklı bölümde yer alan, “Öğretim Kurumlarının Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama ile ilgili bölümlerinden mezun olmak” şartının kaldırıldığı ilan edildi.

Ayrıca; “İnşaat Ustası İçin Aranan Özel Şartlar” başlıklı bölümde ifade edilen başvuru koşullarından 18-35 yaş arasında olmak ifadesi 18-40 yaş arasında olmak şeklinde değiştirilmesine kadar verilmiştir.

Son olarak ise; “Isıtma ve Havalandırma Cihazı Operatörü İçin Aranan Özel Şartlar” başlıklı bölümde yer verilen başvuru şartları kısmında açıklanan 18-35 yaş arasında olmak ibaresinin 18-40 yaş arasında olmak şeklinde değiştirildiği kamuoyunun bilgisine sunulmuştur.

Ankara Üniversitesi 18 Sözleşmeli Personel Alımı ilanına erişebilmek için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)