Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı

TUBİTAK SAGE Personel Alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Ankara TUBİTAK SAGE bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 18.12.2020, 08:12 18.12.2020, 12:21
Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı

Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı

TUBİTAK SAGE Personel Alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda Ankara TUBİTAK SAGE bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet kadrolu Uzman yardımcısı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı son başvuru tarihi 21.12.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişiler https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr adresi üzerinden başvuru işlemlerini yapmaları gerekiyor.

Telefon Bilgisi: 0 312 590 90 00

Resmi ilanın linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/42449/ankara-tubitak-sage-21-12-2020.pdf

EĞİTİM ŞARTI

Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi vermiş olan fakültelerin

İktisat bölümü mezunu

Ekonomi bölümü mezunu

Ekonomi ve Finans bölümü mezunu

İşletme,İşletme-Ekonomibölümü mezunu

Ekonometri bölümü mezunu

Finansal Ekonometri bölümü mezunu veya Maliye bölümlerinden birinden mezun olmak gerekiyor.

ÖZEL ŞARTLAR

1 - Bütçe alanında en az 3 yıl tecrübesi bulunmak gerekiyor.

2 - MS Office uygulamalarına hakim olmak ve raporlama yapabilmek gerekiyor.

3 - Sorumluluk bilinci yüksek, iş takibi konusunda düzenli, dikkatli ve sonuç odaklı olmak gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ankara TUBİTAK SAGE Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Ankara TUBİTAK SAGE Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Ankara TUBİTAK SAGE Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ankara TUBİTAK SAGE Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Ankara TUBİTAK SAGE Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ankara TUBİTAK SAGE Personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Ankara TUBİTAK SAGE Personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Ankara TUBİTAK SAGE Personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)