Ankara Ticaret Odası 6 Uzman Yardımcısı Alıyor

Ankara Ticaret Odası, resmi internet sitesi aracılığıyla personel alımı ilanı yayınladı. Son başvuru tarihi 30 Nisan 2019 olarak belirtilmiştir.

Kamu Personeli Alımı 25.03.2019, 01:06
Ankara Ticaret Odası 6 Uzman Yardımcısı Alıyor

Ankara Ticaret Odası tarafından yayınlanan personel alımı ilanında uzman yardımcısı kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 6 personel alımı yapılacağı açıklandı.

6 uzman yardımcısı alımı için son başvuru tarihi 30 Nisan 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar Ankara Ticaret Odası Genel Evrak Kayıt Birimine şahsen veya posta yoluyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

6 uzman yardımcısı alımında adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaması, askerlikle ilişiği olmaması, Ankara Ticaret Odası’ndan iki defadan fazla istifa etmemiş olması, 35 yaşını doldurmamış olmaması gerekmektedir.

Adaylarda aranan mezuniyet şartı dört yıllık eğitim veren üniversitelerin hukuk fakültelerinden mezun olmak olarak açıklanmıştır. Ayrıca adayların son 3 yıl içerisinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P4 puan türünden en az 75 puan almış olması ve YDS İngilizce puan türünden en az 60 puan almış olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ankara Ticaret Odası 6 uzman yardımcısı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Havva 2 ay önce
İş başvurusu yapmak istiyorum