Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 6 Personel Alımı Yapılıyor

Kamu Personeli Alımı 26.09.2018, 08:53
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 6 Personel Alımı Yapılıyor

Ankara Müzik ve güzel sanatlar üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre lisans ve önlisans mezunu 5 büro personeli 1 teknisyen toplam 6 kişi alınacak.

Yayınlanan ilana göre affa uğramış bile olsa Devlet memurları ilgili kanunlarında belirtilen suçlardan herhangi bir ceza almamış olmak erkek adaylar için askerlik hizmetinden muaf, Tecilli veya yapmış olmak nöbetli veya vardiyalı çalışmasına engel herhengi bir engelinin olmaması ayrıca görevini yapmasına engel herhangi bir rahatsızlığın olmaması gerekmektedir.

Lisans mezunları için 2018 KPSSP3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2016 KPSSP93, Orta öğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

Başvuracak adayların kurumun internet sitesi olan http://mgu.edu.tr adresden başvuru formunu indirmesi sınav sonuş belgesi, Kimlik Fotokopisi, İkametgah daha önce çalışmış ise ilgili SGK dökümü Askerlik durumunu gösterir belge ve adli sicil kaydı belgesi özgemiş ve sertifikalarla birlikte kurumun personel dairesi başkanlığına şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Ayrıca atanmaya hak kazanan adaylara Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması yapılacak olup, olumlu sonuçlanması halinde sözleşme imzalanacaktır. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İlanın Tam Metnini İndirmek İçin TIKLAYINIZ.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@