Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 4 Kamu Personeli Alıyor

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı yayınlamış olduğu ilan ile en az Lise mezunu KPSS puan sırası ile 3 kişi Teknisyen ve 1 kişi Büro Personeli olmak üzere toplam 4 kişi istihdam edilecektir. Başvuruların 1 Mart 2019 Tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı 18.02.2019, 03:33 18.02.2019, 20:07
Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 4 Kamu Personeli Alıyor

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi1 kişi Büro Personeli alımında adayların; Moda Tasarımı Programı Önlisans mezunu olması, Yetkili kurumlardan alınan Vitrin Tasarımı sertifikası ile Satış ve Satış Yönetimi sertifikasına sahip olması ve Moda Tasarımı alanında deneyime sahip olmak ve SGK prim dökümü ile belgelemesi ile 2018 yılı KPSSP93 puan sahibi olmak gerekmektedir.

1 kişi teknisyen alımında adayların; Sıhhi Tesisat, Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat-Isıtma, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat), Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Tesisat) Ortaöğretim alanlarından birinden mezun olmak ve KPSSP94 puanı bulunuyor olmak gerekmektedir.

1 kişi teknisyen alımı için adayların; Elektrik, Elektrik-Elektronik teknolojisi Ortaöğretim alanlarının birinden mezun olmak gerekmektedir. Ayrıca adayların Ups, jeneratör, pano, kompanzasyon, armatür ve yangın alarm sistemleri konusunda teorik/pratik yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir.

1 kişi teknisyen alımında ise adayların İnşaat teknolojisi Ortaöğretim alanlarının birinden mezun olması ve KPSSP94 puan sahibi olmak gerekmektedir.

Kamu personeli alımı için adayların üniversitenin resmi internet sitesi üzerinden temin edecekleri başvuru formu ve diğer istenen belgeler ile beraber 1 Mart 2019 Tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Diğer yollar ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi 4 Kamu Personeli ilan metni tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
cavat kececi 2 yıl önce
Birde kadavra elamani arayan tip fakultesi bulabilsem
Iskur 2 yıl önce
Işkın kapatılsın vatandaş zatan amelelikleri kendi buluyor alaya uyaramasın