Ankara Meteoroloji Genel Müdürlüğü Personel Alımı! Devam Ediyor

Meteoroloji İŞKUR üzerinden yayınladığı ilan kapsamında KPSS şartı aranmaksızın en az lise mezunları arsından personel alımı devam etmektedir. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 01.03.2020, 17:36
Ankara Meteoroloji Genel Müdürlüğü Personel Alımı! Devam Ediyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere en az lise mezunları arasından KPSS şartı aranmaksızın kamu personel alımı İŞKUR üzerinden devam etmekte olup ilgilenen adayların başvuru şartları, tarihleri ve detayları aşağıda verilmiştir.

Alınacak personel elektrik pano elemanı olarak görev yapacak olup İŞKUR ilan numarası ve son başvuru tarihi 2 Mart 2020 olarak verilmiştir başvuruda bulunacak adaylar İŞKUR üzerinden online olarak başvurularını tamamlayabilirler.

Başvuru genel şartları; Meteoroloji Genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere elektrik pano elemanı alımına başvuracak adayların Eski Hükümlü ve TMY statüsünde 18 ile 32 yaş aralığında en az lise mezunu adaylar arasında KPSS şartı aranmaksızın alım gerçekleştirilecektir. Ayrıca meslek lisesi mezunlarından belge talep edilmeyecek olup diğer adaylardan ise kalfalık belgesi istenmektedir.

İŞKUR iş ilan 00005426328 numaralı ilana 2 Mart 2020 tarihine kadar başvurular kabul edilmektedir. Kura çekimi 10 Mart 2020 tarihinde yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ucamayanklbek 1 yıl önce
İskurdan görünmüyor bu ilan numarası çıkmıyor maglesef