Ankara Kalkınma Ajansına Personel Alımı Yapılacak

Kalkınma ajansına memur alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ankara Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 uzman ve 2 destek personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2020, 14:14 17.11.2020, 20:23
Ankara Kalkınma Ajansına Personel Alımı Yapılacak

Ankara Kalkınma Ajansına Personel Alımı Yapılacak

Kalkınma ajansına memur alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Ankara Kalkınma Ajansı bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 uzman ve 2 destek personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuru tarihleri 9.11.2020 tarihinde başlayacak ve 20.11.2020 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemleri ajanssinavbasvuru.sanayi.gov.tr adresi içinde bulunmakta olan Ankara Kalkınma Ajansı sınav başvuru bağlantısı üzerinden yapılması zorunludur.

İlan ile ilgili bütün bilgilerin olduğu kılavuz linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/41310/ankara-kalkinma-ajansindan-personel-alimi-20-11-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Ankara Kalkınma Ajansı memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2.Ankara Kalkınma Ajansı memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3.Ankara Kalkınma Ajansı memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Ankara Kalkınma Ajansı memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Ankara Kalkınma Ajansı memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Ankara Kalkınma Ajansı memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Ankara Kalkınma Ajansı memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Ankara Kalkınma Ajansı memur alımı ilanına başvuracak kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)