Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 84 Sözleşmeli Personel Alıyor

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü tarafından çeşitli alanlarda sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 10.09.2019, 06:15 11.09.2019, 01:25
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 84 Sözleşmeli Personel Alıyor

Üniversitelerin ve üniversite çalışma birimlerinin dahilinde gerçekleşmesi gündemde olan yeni personel alımı ve işçi alımı süreçleri için yeni istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor ve adaylar süreç hakkında bilgilendiriliyor.

Yayımlanan her ilan ile birlikte ilave ek olarak sunulan istihdam başvuruları süreç takibi kılavuzunda yer alan bilgiler doğrultusunda başvuru yapacak olan adayların, kılavuzda yer her detayı incelemesi ve şartlara hakim olması gerekiyor.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımları

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımları olarak çıkılan yeni ilanlarda yer alan bilgilere göre Hacı Bayram Veli Üniversitesi’nin çeşitli pozisyonlarda çok sayıda yeni personel alımı yapacağı ilan edilmiştir.

Söz konusu alımlar için toplamda 84 kişilik kontenjan açılmış olup; Büro Personeli, Destek Personeli, Diğer Teknik, Hizmet Personeli, Mimar, Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Programcı, Sistem Programcısı unvanları ile alımlar gerçekleştirilecektir.

Başvuru yapacak olan adayların her unvan için ayrıca belirtilen bölümlerde yer alan özel şartların tamamına uymak zorunluluğu bulunduğu gibi; adayların başvurularını sorunsuz şekilde tamamlayabilmesi için KPSS puanlarından belirtilen puanları elde etmiş olmaları gerekmektedir.

İlanda belirtildiği üzere; KPSS puanı talepleri için; Lisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP3 puanı esas alınacaktır, Önlisans mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP93 puanı esas alınacaktır, Ortaöğretim mezunları için 2018 KPSS (B) Grubu KPSSP94 puanı esas alınacaktır.

25 Eylül 2019 tarihine kadar devam eden başvurular için adayların Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Yücetepe Mahallesi 85.Cadde No:8 06570 Çankaya/ANKARA adresine başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 84 Sözleşmeli Personel Alımı için tıklayınız.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Pelin 2 yıl önce
Neden 2018 puanı ile alınıyor
Nuri 2 yıl önce
Sen ne hangi yilinkine gore alinmasini isterdin
Issizadam 2 yıl önce
Sanki cephede kpss puanın ne diyemi soracaklar ?