Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 25 İşçi Alıyor

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi tarafından 25 daimi işçi alımı için ilana çıkıldı.

Kamu Personeli Alımı 07.03.2020, 22:30
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi 25 İşçi Alıyor

Başvuru Şartları

İlan kapsamında farklı pozisyonlara personel alımları yapılmaktadır. Yalnızca Ankara’da ikamet eden adayların başvurusu kabul edilecektir.

5 güvenlik görevlisi alımı için en az önlisans mezunu olan, özel güvenlik kimlik kartına sahip, 2 yıllık deneyim sahibi olan adaylar başvuru yapabilecektir. Memur olma genel şartlarını sağlayan, 18 yaşını tamamlamış, SGK’dan aylık almayan adaylar başvuru yapabilir. Engelli kontenjanına başvuran adaylar en az yüzde 40 engelli olmalıdır.

8 temizlik görevlisi alımı için en az önlisans mezunu olmak gerekir. 8 temizlik görevlisi de lise mezunu olanlardan alınacaktır. Lise mezunu 2 temizlik görevlisi engelli kontenjanından alınacaktır. En az lise mezunu 2 temizlik görevlisi de eski hükümlülerden alınacaktır. Adaylar bu kontenjanlardan sadece birine başvuru yapabilecektir. 

Başvuru Usulü

Başvurular 9 Mart 2020 tarihinde başlayacak ve 13 Mart 2020 tarihinde sona erecektir. Başvurular İşkur üzerinden elektronik olarak alınacaktır. Şahsen ya da elektronik olarak başvuru yapmak mümkündür. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar liste halinde ilan edilecektir. Bu listeden kura çekilecektir ve kontenjanın 4 katı kadar aday belirlenecektir. Kura çekimi 19 Mart tarihinde yapılacaktır. Atanmaya hak kazanan adaylar belge teslimi yapacaktır. Alınan kişiler 2 aylık deneme süresine tabi olacak ve sonrasında asil olacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)