Ankara Belediyesi 45 Memur ve Büro İşçisi Alımı Yapıyor

Türkiye istihdam seferberliği devam ederken iş arayanları sevindirecek bir haber de Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. 30 Eylül 2019 tarihli işçi alım duyurusunda bulunan Ankara Büyükşehir Belediyesi danışma memuru ve büro işçisi alımı yapıyor. 30.09.2019 tarihinde başlayan ilanda alımı yapılacak işçilerin statüleri daimi olacak. İşte belediye personeli alım ilanları.

Kamu Personeli Alımı 30.09.2019, 19:00
Ankara Belediyesi 45 Memur ve Büro İşçisi Alımı Yapıyor

Belediyeler kendi kurumlarında görevlendirmek ve halka sunduğu hizmeti aksatmamak adına daimi ya da geçici personel alımı yapmaktadır. Alımı yapılan personeller belediyenin çeşitli hizmet birimlerinde çalışarak belediye hizmetlerine katkı sağlıyor. Bu alım ilanları ile hem belediye hizmet etmiş hem de o ilde istihdam sağlanmış oluyor. 

Bu tür alım ilanlarından bir tanesi de Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden geldi. Yayımlanan ilana göre Ankara'da istihdam edilmek üzere büro işçisi ve danışma memuru alımı yapılacağı duyuruldu.

45 işçinin alınacağı ilanda personeller daimi olarak çalıştırılacakken öğrenim şartı da ilanda yer aldı. İlkokul mezunu, lise mezunu, lisans mezunu her adayın ilana başvurması için gerekli çalışmalar yapıldı. İşte Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin alım ilanı duyurusu:

Başvuruları gün içinde tamamlanacak ilanın mülakatları yapıldıktan sonra duyuruları yayımlanacak. Mülakatı kazanıp işe alınan işçilere bu durum bildirilecek. İlan başvuru adresi ve saati ise belli oldu. Yeşiltepe Mah. Günebakan Sok. No:5 Keçiören/ Ankara adresinden yapılacak olup mülakatlar da burada gerçekleştirilecektir.

Ankara Büyükşehir Belediyes 45 daimi işçi alım duyurusu için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)