Anadolu Ajansı 3 Şehre 10 Memur Alımı! Başvurular Başladı

Yayımlanan ilana göre Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı 3 şehir’de istihdam edilmek üzere 10 memur alımı başvuruları 12 Aralık 2019 tarihi itibariyle başlamıştır. İlgili adaylar için başvuru şartları ve ilan kılavuzu ekte olup tüm detaylarıyla…

Kamu Personeli Alımı 12.12.2019, 10:56
Anadolu Ajansı 3 Şehre 10 Memur Alımı! Başvurular Başladı

Türkiye Cumhuriyeti Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) TR82 Düzey 2 Bölgesinde Kastamonu, Çankırı ve Sinop illerinde istihdam edilmek üzere 10 memur alımı yapılacağı 9 Aralık tarihinde duyurulmuştu. Başvurular bugün itibariyle 12 Aralık 2019 tarihinde başlamıştır. İlgili adaylar için başvuru genel ve özel şartlarının yanı sıra ilan kılavuzu haberimizin alt kısmında verilmiş olup detaylı şekilde inceleye bilirsiniz.

Başvurular 12 Aralık 2019 tarihinden başlamış olup 27 Aralık 2019 tarihi saat 23.59'a kadar internet adresinde bulunan Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı Sınav Başvuru bağlantısından yapılacaktır. Başvurular "Başvuru Formu" eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adaylar belirtilen sınav giriş şartlarını ve tercih nedenlerini kanıtlayıcı bilgi ve belgeleri elektronik ortamda taratıp başvuru formunun ilgili bölümlerine eklemeleri zorunludur.

TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde Çankırı, Kastamonu, Sinop İllerinde kurulan bir bölgesel kalkınma ajansı olup; Ajansın merkezi Kastamonu’dadır. Ajansa (4 sayılı Bakanlıklara Bağlı, İlgili, İlişkili Kurum ve Kuruluşlar ile Diğer Kurum ve Kuruluşların Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 200 üncü maddesi” ve “Kalkınma Ajansları Personel Yönetmeliği” hükümleri uyarınca; TR82 Düzey 2 Bölgesi’nde çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, her üç ilde de görev yapabilecek, seyahat engeli bulunmayan 1 İç Denetçi, 1 Hukuk Müşaviri, 8 Uzman kamu personel alımı yapılmaktadır.

Sınavda başarılı olanlar Bölge illerinden Çankırı, Kastamonu ve Sinop illeri Ajansın uygun göreceği herhangi birinde istihdam edilecektir. İç denetçi ve hukuk müşaviri ajans merkezi olan Kastamonu’da istihdam edilecektir.

Kuzey Anadolu Ajansı Memur Alımı kılavuzunu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)