Amasya Belediyesi İlkokul Lise Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Amasya Belediyesinde görevlendirilmek üzere ilkokul lise mezunu personel alımı yapılacağı İŞKUR tarafından ilan edildi.

Kamu Personeli Alımı 22.08.2019, 07:45 22.08.2019, 15:32
Amasya Belediyesi İlkokul Lise Mezunu Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Belediyelerin ve belediyelere bağlı kuruluşların bünyesinde eksiklikleri tespit edilmiş olan birimler ve kontenjanlar dahilinde yeni personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaya ve ilgili adaylara sunulmaya devam ediliyor.

İstihdamlar Amasya Merzifon Belediyesinde

İşverenler ile iş arayan adaylar arasında aracı kurum görevi üstlenen İŞKUR tarafından yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Amasya’da yerel yönetim hizmeti veren Merzifon Belediyesi bünyesinde personel alımı yapılacaktır.

Unvan ve Kontenjan

Amasya Merzifon Belediyesinde gerçekleştirilecek olan personel alımına dair verilen unvan ve kontenjan bilgilerine göre, alımların 1 kişi ile sınırlı olmak koşuluyla Asfalt Plent Operatörü unvanı ile yapılacağı açıklanmaktadır.

Başvuru Şartları

Amasya Merzifon Belediye Başkanlığı Asfalt Plent Operatörü personel alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim ve en fazla lise düzeyinde eğitime sahip olmaları şart koşulmaktadır. Başvuru yapacak adaylar MEB Onaylı Asfalt Plent Operatörü Belgesine sahip olması gerekmektedir. Adayların B sınıfı ehliyete sahip olmaları şartı aranmaktadır.

Başvuru Süreci

Asfalt Plent Operatörü alımına başvuruda bulunacak adayların en geç 26.8.2019 tarihine kadar İŞKUR resmi sayfasından 00005118910 numaralı ilanı takip ederek başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Sonuçlar kura usulü ile belirlenecek olup; Noter huzurunda gerçekleştirilecek olan kura çekimi 02.09.2019 tarihinde saat 10:00-11:00 saatleri arasında Merzifon Belediyesi Kültür sitesinde yapılacaktır.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ahmet giran 2 yıl önce
Belediye ise alın beni