Altındağ Belediyesi büro memuru, mühendis 12 işçi alımı yapıyor

Ankara Altındağ Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan kurum dışı kamu işçisi alımı duyurusunda büro memuru, ziraat mühendisi, orman mühendisi ve peyzaj mimarı kadrolarında işçi alımı için ilanlar yayımlandı. Altındağ Belediyesi iş ilanlarını kurum dışı kamu işçisi alımı altında yapmak üzere kamuoyuna duyurdu.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2019, 10:20 11.12.2019, 11:41
Altındağ Belediyesi büro memuru, mühendis 12 işçi alımı yapıyor

Yayımlanan kurum dışı kamu işçisi alımına başvurular başladı. Bugün ve yarın sürecek başvurular için Altındağ Belediyesi'ne gidilecek. Ankara Altındağ Belediye Başkanlığı 12 işçi alımı ilanı için başvuru şartları da kılavuzla birlikte duyuruldu.

Hangi kadroda ne kadar alım olacak;

Altındağ Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan alım duyurusuna göre 6 büro memuru, 3 ziraat mühendisi, 2 orman mühendisi ve 1 peyzaj mimarı alımı gerçekleştirilecek. Mülakat ve görüşme tarihleri ise daha sonra belirlenecektir.

Başvuru tarihleri;

Yayımlanan alım duyurusuna başvurular 12 Aralık Perşembe günü mesai saati bitimine kadar yapılacak. Başvuru yapacaklar "Altınpark Mahallesi, Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No:142/6 Altındağ/Ankara" adresinde bulunan ANFA belediye şirketine giderek şahsen müracaat edilecektir.

Müracaat koşulları;

Belediye'nin yayımladığı alım duyurusunda başvuru için ilgili kadrolarda şart için sunulan bölümlerden mezun olunması gerekmektedir. Mühendislik için mühendis fakültesi, mimarlık için ilgili fakülte mezunu adaylar ilana başvuru yapabilecekler. Yayımlanan ilan ise şu şekildedir;

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Naci manav 1 yıl önce
Mülakatvarsa torpil vardemektir
kaan 1 yıl önce
şirket deilmi bu