Almanya'da Çalışmak isteyenlere İş Fırsatı

Almanya devletinde çalışmak isteyenleri çok yakından ilgilendiren bir işçi alımı açıklaması geldi. İŞKUR üstünden yayınlanan ilanlarda hemşire alımı ve hasta yaşlı ve bakım elemanı alımı olmak üzere toplamda 55 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 07.12.2020, 00:30 08.12.2020, 00:28
Almanya'da Çalışmak isteyenlere İş Fırsatı

Almanya'da Çalışmak isteyenlere İş Fırsatı

Almanya devletinde çalışmak isteyenleri çok yakından ilgilendiren bir işççi alımı açıklaması geldi. İŞKUR üstünden yayınlanan ilanlarda hemşire alımı ve hasta yaşlı ve bakım elemanı alımı olmak üzere toplamda 55 personel alımı yapılacağı açıklandı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Almanya iş fırsatı için yayınlanan ilanın son başvuru tarihi 11.12.2020 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin İŞKUR sitesine şifreleri ile giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linki kopyalayın yeni sekemde açın ve başvuru işleminizi gerçekleştiriniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005747012

Bilgi için:

Seyhun Şahin, Figen KILIÇ

0 530 846 09 23

Vedat Can Şahin 05326920923 -08503051101

www.vgroupdanismanlik.com

Müracaat İçin:

vgroupdanismanlik@gmail.com adresine cv gönderimi yapılmalıdır

ALIM YAPILAN KADROLAR

20 Hemşire alımı

15 bay ve bayan Hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Almanya iş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Almanya iş Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Almanya iş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Almanya iş Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Almanya iş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Almanya iş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Almanya iş Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Almanya iş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Almanya iş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Almanya iş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Almanya iş alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Almanya iş alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Almanya iş alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Almanya iş alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)