Alaşehir Belediyesi Kadrolu 44 Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanlarda Alaşehir Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 44 adet Beden işçisi alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 27.11.2020, 00:11 28.11.2020, 20:38
Alaşehir Belediyesi Kadrolu 44 Beden İşçisi Alımı

Alaşehir Belediyesi Kadrolu 44 Beden İşçisi Alımı

Beden İşçisi Alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. yayınlanan ilanlarda Alaşehir Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 44 adet Beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı son başvuru tarihi 30.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıdaki adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Yenice mahallesi Beşeylül caddesi No:30 Alaşehir

İrtibat Telefonu: 444 8 653

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Alaşehir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Alaşehir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Alaşehir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Alaşehir Belediyesi Beden işçisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)