Alanya Üniversitesi KPSS Şartsız Memur Alımı

2021 memur alımı ilanları ile birlikte açıklaması açıklanan güncel kamu personel bilgilerinde Alanya iktisadi işletmesine öğretmen alımı yapılacak. Kamu memur alımı başvuru şartları nedir?

Kamu Personeli Alımı 19.10.2021, 00:13 21.10.2021, 08:44
Alanya Üniversitesi KPSS Şartsız Memur Alımı

Son dakika olarak açıklanan güncel memur alımı için Alanya iş ilanları kapsamında iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen vetandaşların çocuk gelişimi mezunu olması gerekiyor.


KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Antalya ili Alanya ilçesi için son başvuru tarihi 20.10.2021 olarak açıklandı.

•    Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı adrese şahsen başvuru gerçekleştirmek zorunda.

•    Kurum Adresi: Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No: 80 Alanya


ÖĞRETMEN ALIMI İŞ BAŞVURUSU ŞARTLARI


1.    Üniversite öğretmen alımı için başvuru yapmak isteyenlerin önlisans çocuk gelişimi mezunu olmaları, askerlik ile ilişkileri olmamaları ve müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işleri yerine getirmesi gerekmekte.

2.    Antalya işçi alımı için bütün vatandaşların 18 yaşından büyük olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaları gerekmekte.

3.    KPSS şartsız memur alımı için görev yapmak isteyenlerin faaliyetleri sonucunda ortaya çıkan bulguların aksiyonların takibini yapmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

4.    Bütün istekli adayların kurum içindeki diğer birimler ile koordineli olarak çalışabilmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlamalı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları.

5.    Güncel iş ilanları dahilinde çalışmak isteyenlerin rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesi Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması ve yoğun iş ortamında çalışmaya yatkın olmaları gerek.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı