Alaaddin Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 10 adet Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2020, 00:33 17.11.2020, 15:11
Alaaddin Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 10 adet Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda bulunan link üzerinde yapılacaktır. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvuru işleminizi yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005772086

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005772092

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Keykubat Üniversitesi Güvenlik Görevlisi alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)