Alaaddin Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri Alımı

Üniversite kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 02.03.2021, 11:58
Alaaddin Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri Alımı

Alaaddin Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri Alımı

Üniversite kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanlarında Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 adet Bilgisayar Teknikeri alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Son başvuru tarihi 05.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvurmaları gerekiyor.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi Alanya / ANTALYA

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Keykubat Üniversitesi Bilgisayar Teknikeri ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Tekniker 10 ay önce
Aman haritacı almayın
Kamu Personeli Alımı