Akseki Belediye Personel Alımı Yapacak

Personel alımı için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan ilan bilgileri içinde Antalya Akseki Belediye başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet inşaat Mühendisi alımı ve 2 adet Mimar alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 19.04.2021, 12:18 20.04.2021, 03:57
Akseki Belediye Personel Alımı Yapacak

Akseki Belediye Personel Alımı Yapacak

Personel alımı için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta bulunan ilan bilgileri içinde Antalya Akseki Belediye başkanlığı kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet inşaat Mühendisi ve 2 adet Mimar alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Antalya Akseki Belediyesi Personel Alımı ilanı 15.04.2021 tarihinde başlayacak ve 22.04.2021 tarihinde son bulacaktır.

KPSS 70 Puan şartı bulunmakta.

Başvuru yapmak isteyen kişiler yaziisleri@akseki.bel.tr mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Akseki Belediye Başkanlığı Belediye Hizmet Binası Boğaz Mahallesi Rasih Kaplan Cad. No: 39 Akseki / ANTALYA

Aşağıda yayınlanan resmi ilanın belgeleri bulunuyor. Lütfen ilan belgelerini detaylı bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Belediye 70 KPSS ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Belediye 70 KPSS ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Belediye 70 KPSS ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Belediye 70 KPSS ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Belediye 70 KPSS ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Belediye 70 KPSS ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Belediye 70 KPSS ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)