Aksaray Belediyesi İlkokul Mezunu Operatör Alımı Başvuruları Başladı

Aksaray Belediyesi bünyesinde göreve alınması talebi ile çıkılan personel alımı ilanı ve işçi alımı ilanı yayımlandı.

Kamu Personeli Alımı 06.09.2019, 07:40 06.09.2019, 07:47
Aksaray Belediyesi İlkokul Mezunu Operatör Alımı Başvuruları Başladı

Belediyeleri ve belediyelere bağlı olarak kent hizmetleri veren şirketlerin personel alımı ve işçi alımı süreçleri devam ederken, her birime yapılması gündemde olan personel alımı için ayrıca bir istihdam ilanı da yayımlanıyor.

Söz konusu ilanlarda belirtildiği üzere belediyelerin bünyesinde hem kadrolu hem de sözleşmeli kamu personeli olarak hizmet vermek mümkün iken adaylar çoğu zaman geçici işçi statüsünde de kamu hizmeti vermiş oluyor.

Yayımlanan ilanlardan elde edilen bilgilere göre Aksaray Belediyesi tarafından yapılacak bir personel alımı süreci başlatılmış olup; alımların yapılacağı ise aracı kurum olan İŞKUR vasıtası ile yayımlanmıştır.

Alımların toplamda bir birim ve tek kişi ile yapılacağı açıklanırken; istihdamın ise Havuz Suyu Operatörü unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Aksaray Belediyesi Havuz Suyu Operatörü alımı için başvuru yapacak olan adayların başvuru şartı olarak belirlenen her kritere uymak zorunluluğu bulunurken; adayların en az ilköğretim mezunu, en az 14 yıl deneyime sahip e sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve MEB onaylı havuz suyu operatörlüğü belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR iş ilanlarından takip edebilecekleri ilan numarası 00005144972 olup; ilgili başvurular için son gün ise 9.9.2019 tarihi olarak ilan edilmiştir. Sonuçlar 16.09.2019’da Topakkaya Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında gün boyunca yapılacak olan kura sonucu belli olacaktır.
 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)