Akpınar Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Akpınar Belediyesi Yayınlamış Olduğu ilanla Ortaöğretim Mezunu adayların başvuru yapacağı kamu personeli alımı ilanı yayınlamış olup, Başvurular 27 Kasım 2018 Tarihine kadar devam edecektir.

Akpınar Belediyesi İşçi Alımı İlanı

Akpınar Belediye Başkanlığı Lise Mezunu 1 kişi Beden İşçisi ( Genel ) alımına Kişisel durumu Eski Hükümlü veya TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvuru yapabilecektir. Kamu Personeli Alımı Beden İşçisi ( Genel ) olarak gerçekleşecek olup başvuru yapacakların 18 / 40 yaş arasında olması gerekmektedir.

KPSS veya başkada bir şart bulunmayan personel alımı kuraya tabi olup adaylar için Kura çekimi Akpınar Belediye Başkanlığında 4 Aralık 2018 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekimi yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyenler Şahsen İŞKUR müdürlüğüne veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş ilan no 00004738016 ile son başvuru tarihi olan 27 Kasım 2018 Salı gününe kadar başvuru yapmak gerekmektedir.

Personel Alımına başvuru yapcaklar için ayrıca Duyurular www.kirsehirakpinar.bel.tr adresinden yapılacaktır. Adaylar için çalışma adresi Kırşehir İlindedir.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasret sahin
Hasret sahin - 7 ay Önce

Ama haksızlık bitiş tarihi 15 aralık başvurunun ama yoğun basvuru doğrultusunda sayfa kapatılms basvuru yapılmıyor

emrah toprak
emrah toprak - 7 ay Önce

Is