Akdeniz Üniversitesi İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yapılan ilan ile Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personelleri alınacak.

Kamu Personeli Alımı 25.01.2019, 01:33 25.01.2019, 08:23
Akdeniz Üniversitesi İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alıyor

Akdeniz Üniversitesi tarafından yapılan ilan ile Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Merkez Yemekhane Müdürlüğüne en az ilkokul mezunu 12 kamu personeli alımı yapılacak alımın ilan numarası ve alım şartları şöyledir.

4810631 İş kur ilan numarası ile 12 beden işçisi kamu personeli alımı için adayların kadın, erkek 18 yaşından büyük olması en az ilkokul mezunu olması, tercihen Antalya Döşemealtı, Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı, Aksu ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir.

İşe alınacak en az ilkokul mezunu personeller 110 gün süre ile istihdam edilecek olup ilana başvurmak isteyen adayların 29 Ocak 2019 tarihine kadar iş kur il müdürlükleri, hizmet noktaları veya www.işkur.gov.tr. adresinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Şartları uyarak başvuran kişilerin tamamı noter kura listesine dahil edilecektir. Noter huzurunda kura çekimi 01 Şubat Cuma günü Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür Spor Dairesi Başkanlığında yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)