Akdeniz İhracatçı Birlikleri sözlü sınavla personel alınacaktır

AKİB Yayınlamış olduğu ilanla 3 Uzman Yardımcısı, 1 Bilgisayar Programcısı ve 5 İdari Memur olarak toplam 9 kişi istdihdam edileceği açıklanmış olup başvurular 14 Aralık 2018 tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 14.11.2018, 08:29 14.11.2018, 14:13
Akdeniz İhracatçı Birlikleri sözlü sınavla personel alınacaktır

Akdeniz İhracatçı Birlikleri 3 Uzman yardımcısı Kamu Personeli Alımına adayların: Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat, İşletme, İletişim Fakülteleri Mühendislik Fakülteleri Bölümleri, Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret, İstatistik, Ekonometri, Matematik Bölümleri 4 yıllık mezunları başvuru yapabilecek olup 2017 veya 2018 yılı KPSSP3 70 puana sahip adaylar başvuru yapabilecektir.

1 Bilgisayar Programcısı Kamu Personeli alımına adayların: Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilişim Mühendisliği bölümü lisans mezunu olan ve KPSSP3 70 Puanı olan adaylar başvuru yaypabilirler.

5 idari Memur Alımında adayların: Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat, İşletme, İletişim Fakülteleri Mühendislik Fakülteleri Bölümleri, Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret, İstatistik, Ekonometri, Matematik Bölümleri 4 yıllık mezunları başvuru yapabilecek olup KPSSP3 70 puana sahip adaylar başvuruda bulunabilirler.

Başvurular sınavdan önce istenilen belgeler ile birlikte; Akdeniz İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği Limonluk Mah. V.H. Aksoy Cad. No:4 Yenişehir / MERSİN adresine en geç 14 Aralık 2018 Cuma Günü saat 17:00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır.
Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup, son başvuru tarihinden sonra gelen başvurular dikkate alınmayacaktır.

Ayrıca, belgelerin eksiksiz olarak ulaştırılmasında sorumluluk adaya ait olup, belge ve bilgileri eksik olan adayların başvuruları işleme konulmayacaktır. Aday evrak fotokopilerinin aslının aynı olduğunu taahhüt etmiş sayılır; aksinin tespiti halinde kazanmış olsa dahi sınava ilişkin tüm hakları iptal edilir.

Akdeniz İhracatçı Birlikleri Başvuru kılavuzu tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@