AkBank Sınav ile Birçok Şehre Personel Alımı

Yayımlanan ilana göre Akbank tarafından birçok şehirde giriş sınavı ile personel alımı yapmaktadır. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 25 Ekim 2019 olarak ilan edilmiştir. Detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 22.10.2019, 12:58
AkBank Sınav ile Birçok Şehre Personel Alımı

Akbank yayımladığı ilan ile birçok şehirde personel alımı yapacağı ilanı yapmıştır. Yayımlanan ilan kapsamında başvurular alınmaya başlamış olup son başvuru tarihi 25 Ekim olarak verilmiştir. İlgili adayların başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir.

Sınav Giriş Şartları Neler;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Türkiye’deki Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim almış lisans mezunu olması, Siyasal Bilgiler, Hukuk Fakültesi, İşletme, İktisat, Fen Edebiyat istatistik ve Matematik Bölümleri, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri, Bankacılık ve Finans Bölümleri, Mühendislik Bölümleri, Finans Bölümleri, Endüstri Mühendisliği ve İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş lisans veya yüksek lisans mezunları bitirmiş olmaları veya 13 Aralığa kadar bitirecek olanlar başvuruda bulunabilirler.

Akbank personel alımı başvurusuna katılmış ancak görüşmelerde başarısız sayılmamış olması, erkek adaylar için askerlik hizmetini fiilen yapmış olması veya 1 yıl süre ile tecil etmiş olması, bunun yanı sıra 30 Aralık 2019 tarihi itibariyle terhis olacak olması, seyahatlere her hangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir. Banka iş başvurusu için aşağıda link verilmiştir.

Akbank personel alımı başvurunuzu hemen yapmak için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
@gülce. Çapun 1 yıl önce
İzmir'de ne zaman açılacak umutla bekliyoruz çalışmak istiyoruz ama iş yok
gdby 1 yıl önce
arkadaslar.ömrunuzu bu bankada curutmeyin gidin başka bi dalda meslek edinin. 5.6 yil sonra direk satiş performansdan.direk kapinin önune korlar. kiymet bilmeyen kurum