Akbank Personel Alımları Yapıyor

Çok sayıda personel alacak olan Akbank, alımları açıkladı. Başvurunuzu yaparak, çalışma talebinizi sunabileceksiniz.

Akbank Personel Alımları Yapıyor

Akbank Personel Alımları
Ülkemizin pek çok şehrinde, Akbank gişe yetkilisi alımları için personel aranıyor. Büyük çaplı bir özel iş ilanı olduğundan, pek çok kişi direkt olarak başvuru koşullarını öğrenerek, başvurusunu yapabilecek. Memur alımlarında personeller tarafından en çok istenen ilanlar arasında olan bankalar, Akbank’ın verdiği ilanlar sayesinde sizlere ulaştırılıyor.

Yarı Zamanlı Personel Alımı İçin Şartlar
Üniversitelerin lisans bölümlerinin 2., 3., 4. Sınıfında öğrenci olmak. Tercihen İngilizce biliniyor olması. Microsoft Office programları, Outlook kullanmayı biliyor olmak.
Akbank personel alımı için şartlar arasından, yarı zamanlı personel başvurusu yapacak olan kişilerin bu şartı sağlaması gerekiyor.

Çağrı Merkezi Yetkilisi Personel Alımı
İngilizce biliniyor olması şart. 1990 sonrasında doğmuş olan, İstanbul Anadolu Yakası ya da Kocaeli’de ikamet etmek.

Engelli Personel Alımı
En az lise mezunu olmak, deneyimsiz olan kişiler için 1983 sonrasında doğmuş olma şartının aranıyor olması, bankacılığın temel niteliklerini taşımak, daha önce başvuru yapıp başarışız şekilde sonuç almamış olmak.

Gişe Yetkilisi Alımı
1990 sonrasında doğmak. İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet etmek ve örgün öğretim lisans mezunu olmak, erkek adayların askerliğini yapmış olması ya da 2 yıl tecil ettirmiş olması.
Akbank personel alımları kapsamında sunulan ilanları değerlendirmeniz son derece kolay. Başvuru için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2018, 22:29
YORUM EKLE