Akbank Online Başvuru İle En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Yayınlanan ilana göre Akbank tarafından istihdam edilmek üzere farklı şehirlerde görevlendirilmek üzere personel alımı yapmaktadır. İlgili adayların başvuruları online olarak alınmakta olup tüm detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 23.01.2020, 17:53
Akbank Online Başvuru İle En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Yayınlanan ilan kapsamında Akbank şubelerinde istihdam edilmek üzere farklı pozisyon ve unvanlarda personel alımı yapmaktadır. İlgilenen adaylar için başvurular online olarak CV yöntemiyle kabul edilmektedir.

Bankacılık sektöründen iş arayan veya çalışmak isteyen adaylar için Dış Ticaret, Teknoloji Geliştirme, Yazılımcı, Gişe görevlisi ve Nakit Yönetimi vb. unvanlarda personeller alacağını duyurdu. İlan Akbank resmi web sitesi aracılığı ile yapılmıştır. Bunun yanı sıra Dijital Bankacılık, Geliştirme uzmanı Engelli kadrosunda istihdam edilecektir.

İlgili adayların genel şartları ve adresi; Başvuruda bulunacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, daha önce banka sınavlarından elenmemiş olması ve kamu haklarından mahrum olmayan adaylar arasından başvurular kabul edilmektedir.

Akbank personel başvurusu için Tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (6)
şahin c 1 yıl önce
degerli zaman ve saglikli gunlerinizi bu kurumda heba etmeyin.kiymet bilmezler 5 le 10 yil icinde kapidan dişari ederler beraber caliştigim ayni şbde kac arkadasimi cikardilar. gidin meslek isi yapin cobanlik yapin burda hasta olmayin deger vermezler.banka sadece para islemi degil pazarlamaci satamzsn hedefden kaybedersin saglikli gnlr.
Sena Celepoğlu 1 yıl önce
Benim oğlum başvuru yaptı kimse dönme di neden cevap verilmiyor
Gamze Nur Demir 1 yıl önce
Üniverste mezunuyum samsunluyu nasıl goruscez
Mehmet ekik 1 yıl önce
Nasıl başvuru yapabilirim
Betül 1 yıl önce
Başvuru nasıl yapılacak?
Filiz Aras 1 yıl önce
Aman cocugunuzu bulastirmayun bu ise hem ruh hem beden sagligini kaybeder erken yasta heba olur hayati