Akbank En Az Lise Mezunu 20 Banka Memuru Alıyor

Yayınlanan işkur ilanıyla Akbank T.A.Ş. Genel Müdürlüğü bünyesine 20 bankacılık meslek elemanı alımı için başvurular alınmaya başladı.

Kamu Personeli Alımı 06.02.2019, 21:52 06.02.2019, 21:58
Akbank En Az Lise Mezunu 20 Banka Memuru Alıyor

Akbank T.A.Ş. Genel Müdürlüğüne İşkur Beyoğlu Hizmet Merkezi ilanı İstanbul daki şubelerde veya Gebze operasyon merkezinde görevlendirmek üzere en %40 oranında engel raporu bulunan banka memuru alımı yapılacağı duyuruldu.

4825878 numaralı Beyoğlu İşkur Hizmet Merkezi ilanı ile Akbank engelli 20 banka personel alımı ilanına başvurmak için gereken şartlar şöyledir.

Adayların T.C. vatandaşı olması, En az lise mezunu olması, 1983 ve sonrası olması yaş sınırlaması bankacılık ve finans deneyimi olan adaylarda anmamaktadır. Akbank tarafından daha önce düzenlenen işe alım mülakatlarında başarısız kabul edilmemiş olması gerekmektedir.

Adaylar arasında Adalar, Bakırköy, Beşiktaş, Beykoz, Beyoğlu, Çatalca, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kadıköy, Kartal, Sarıyer, Silivri, Şile, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu, Büyükçekmece, Kağıthane, Küçükçekmece, Pendik, Ümraniye, Bayrampaşa, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Güngören, Maltepe, Sultanbeyli, Tuzla, Esenler, Ataşehir, Sancaktepe, Çekmeköy, Başakşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Arnavutköy, Sultangazi, İstanbul/Merkez ilçelerinde ikamet etmeleri tercih sebebi olacaktır.

İlgilenen adayların 28 Şubat 2019 tarihine kadar başvurularını işkur hizmet merkezlerinden ve işkur internet sitesi üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Başvuran adaylar ile 14 Şubat 2019 tarihinde Esenler Belediyesi Kariyer Merkezinde birebir görüşmeler yapılacaktır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)