Akbank A.Ş 23 Farklı Branş ve Şehirlerde Personel Alıyor

Yayımlanan ilana göre Akbank A.Ş 23 Branş ve Şehirlerde personel alımı yapmaktadır. Yapılacak personel alımlarına ilişkin olarak tüm detaylarıyla haberimiz ekinde bulabilirsiniz…

Kamu Personeli Alımı 08.08.2019, 12:37 17.08.2019, 23:20
Akbank A.Ş 23 Farklı Branş ve Şehirlerde Personel Alıyor

Akbank resmi web sitesi üzerinden yayımlanan ilanlara göre 23 branş ve şehirlerde personel alımı yapacak kadro dağılımı; Gişe yetkilisi, Çağrı merkezi yetkilisi, Yönetici sekreter, İk sistemleri geliştirme yöneticisi, Kariyer yöneticisi vb. birçok branşta personel alacağını duyurdu.

Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar Akbank resmi web sitesi üzerinden online olarak başvurularını gerçekleştireceklerdir.

Çağrı merkezi yetkilisi alımı için adayların; 1991 ve sonrasında doğmuş olması, meslek yüksekokullarından veya dört yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olması, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması gerekmektedir.

Gişe yetkilisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; 1991 ve sonrasında doğmuş olmak, dört yıllık eğitim veren üniversitelerden mezun olmuş olmak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak şartları aranmaktadır.

Yönetici sekreteri alımı için adayların; en az önlisans mezunu olması, çok iyi derecede İngilizce biliyor olması ve en az 4 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir.

Mevsimlik asistan alımında adaylarda aranan şartlar; örgün eğitim veren üniversitelerin 2. veya 3. sınıf öğrencisi olmak, tercihen İngilizce biliyor olmak olarak belirtilmiştir.

Banka personel alımına ulaşmak ve başvuru için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ayşe 12 ay önce
Niye yaş sınırı var? Yurt dışında böyle mi? Işi ehli olan icra eder.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@