Akbank 2019 Personel Alımı Ve Başvurusu

Personel Alımlarına devam eden Akbank Farklı kadro ve branşlarda iş başvurularını açarak kriterlere uyan ilgililerin 2019 Banka personel başvuruları yapabilirsiniz. Tüm detayları ile…

Kamu Personeli Alımı 28.05.2019, 00:01 28.05.2019, 13:39
Akbank 2019 Personel Alımı Ve Başvurusu

Akbank personeli alım ilanları farklı kriter ve illerde yapmaktadır. 2019 Banka personel alımlarından bazı ilanları incelemeniz veya başvuruda bulunmanız için aşağıda link veriyoruz.

Akbank personel alımları İstanbul gişe yetkilisi pozisyonu için. Avrupa ve Anadolu Yakasında olmaktadır. Bunun yanı sıra mevsimlik asistan yarı zamanlı gişe yetkilisi, İngilizce bilen çağrı merkezi yetkilisi gibi farklı pozisyonlar için de alımlar yapılmaktadır. Personel alımlarını kontrol ederek kriterleri taşıdığınız ilanlara başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2019 Akbank İş Başvurusu: İlanlar tarafınıza ulaştırılıyor. Resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak uygun gördüğünüz ilana başvurunuzu yapabilirsiniz. Online iş başvurusu için ücretsiz bir şekilde hesap açmanız o hesap üzerinden başvurunuzu iletmeniz gerekmektedir. Akbank iş başvurusu için kriterleri sağlayan kişilerin özgeçmişlerini İK aracılığı ile bankaya ulaştırması istenmektedir. İnternet üzerinden gerçekleşecek olan başvurularınıza en kısa süre içinde dönülecektir.

2019 Akbank Engelli personel alımı: Tarafınıza sunulan Akbank personel ilanları kapsamında engelli kadro olup olmadığını merak edeceksiniz. Bakıldığında engelliler için özel olarak açılmış olan personel alımlarının olduğunu görmek mümkündür. Engelli Genel Müdürlük alımı 2019 Aralık ayının son gününe kadar başvuru kabul edilmektedir. Engelli Gişe Yetkilisi alımı yapılmakta. Engelli Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı ise Kocaeli için geçerlidir.

Engelliler için açılmış olan bu kadro üzerinden direkt olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kısa süre içinde başvuru yaparak, size dönüş yapılmasını beklemelisiniz. Size dönüş yapılacaktır.

2019 Akbank personel alımı için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (4)
Kazım 2 yıl önce
Son zamanda kariyere mola diye bişey çıkarmış. Emekliliğine 10_15 sene olanları ücretsiz izne çıkarıyor. Tazminat kanunu yasalaşınca tazminat vermeden işten çıkaracak. Yerine de yeni eleman yerleştirecek. Şeytanın aklına gelmez.
Mehmet ziya IŞIKHAN 2 yıl önce
Bulgaristan inşaat mühendiziyim ama işsizim
Hasan 2 yıl önce
Şimdide tazminatla gözdiktiler
Erdal Turkeli 2 yıl önce
Ben erdal Turkeli engelli biriyim is istiyorum sizde Allah rİzasİna 05412099802